Ruszyliśmy

• autor: 3pisINIO, 2018-04-09 11:44

Wczoraj oficjalnie rozpoczęliśmy sezon orlikowy. W pierwszej kolejce ligi APN wygraliśmy 8:4 z drużyną F.B. II Osmar. Tradycyjnie już zaczęliśmy ten mecz stratą bramki. Jakoś tak ostatnio jest, że lubimy pierwsi stracić, po czym budzimy się i zaczynamy coś grać. Na pewno jest to coś, nad czym musimy pracować. Po stracie było już tylko lepiej i naprawdę nieźle to wyglądało, prawie każda nasza akcja była zagrożeniem, przez co z każdą minutą angażowaliśmy co raz więcej sił w atak, zapominając czasami o obronie.

Podsumowując, była to bardzo dobra inauguracja, widać w nas było duży głód gry, a to bardzo dobrze, bo już za tydzień oprócz meczu w APNie zaczynamy zmagania w BLSie.

Cescom Biała Białystok - F.B. II Osmar 8:4

(Bramki: Jaca asysta 3pis, Błażej, Młody asysta Kamil, Kamil asysta Łukasz, Łukasz, Wojciulka asysta Robert, Młody asysta Kamil, Robert asysta 3pis)

...