Sto lat Asiu!!!

• autor: batman_pl, 2018-04-07 14:13

7 kwietnia swoje urodziny obchodzi bardzo ważna osoba dla naszego zespołu. Nie jest zawodnikiem, ale i tak jej rolę trzeba mocno docenić. Mowa oczywiście o Pani Kapitanowej. Bywa praktycznie na wszystkich naszych meczach. Obserwuje co dzieje się na boisku i dzieli trafnymi spostrzeżeniami. Dodatkowo nierzadko "macza paluszki" w opisach pojawiających się na naszej stronie internetowej. Asia niezwykle często znosi też nasze wizyty (nawet wielodniowe) na Trzpisowym ranczu w Rumejkach. Dlatego też w tym wyjątkowym dla Niej dniu spieszymy z serdecznymi urodzinowymi życzeniami. Samych pogodnych dni, wielu zwycięstw Białej, pociechy z Trzpinia i dzieci oraz dużo cierpliwości do nieznośnych gości! :) Najlepszego Asiu!

...