Gramy dalej

• autor: 3pisINIO, 2018-02-09 11:51

Przez problemy psychiczno-zdrowotne mieliśmy małą przerwę w funkcjonowaniu strony. Nie opisaliśmy naszego ostatniego meczu, ale jako, że zrobił to bardzo dobrze IL Capitano Krymaru, Marcin, to jeśli ktoś jeszcze nie przeczytał to wysyłamy na stronę Krymaru. Jedyne co mogę dodać, to mój wślizg w Marcina to ewidentnie kartka, ja bym wolał żółtą, ale wszyscy sędziowie siedzący na trybunach twierdzą, że czerwień. No cóż, raz już dostałem czerwoną kartkę w meczu, a po nim sędzia powiedział, że "chyba troche przesadził i powinien dać żółtą", więc widać chyba się wyrównało.

Natomiast już w niedzielę kolejny z faworytów przed nami - Krokusiki. Coś tam na CesStacji głosili, że wierząc w wygraną z Hurtownią, to tak "jakbym zostawił trzeźwe myślenie ... gdzieś w czortach". Ja to myślałem, że wiara w siebie i w swój zespół to podstawa do wykonania celu i wierzę, że w niedzielę pokażemy jakość. A może Ceres naprawdę myśli, że to będzie spacerek. Chyba nie muszę przypominać, że zbyt ślepe uwierzenie w swoją wielkość może zabić, więc pokory życzę i do zobaczenia na boisku, niech wygra lepszy.

Cescom Biała Białystok - Hurtownia Krokus

11 luty 2018 Niedziela 19:15 (zbiórka 18:45) Gramy w Białych

Powołania: Piotr Gorzelski, Kamil Bartnikiewicz, Wojciech Kateusz, Daniel Michaluk, Michał Żur, Grzegorz Trzpis, Łukasz Juchniewicz, Bartosz Filipczuk, Kamil Korbut, Adrian Adamski, Jacek Barteczka

...