UM

• autor: 3pisINIO, 2018-01-23 10:09

Niestety nie udał nam się poniedziałkowy występ w półfinale. Po meczu, w którym powróciła nasza największa zmora, czyli skuteczność, odpadamy w słabym stylu. UM postawił autobus i liczył na kontry. My walimy głową w mur, ale mimo to stwarzamy sobie wiele bardzo klarownych sytuacji, ale nic nie chce wpaść. Tracimy pierwszą bramkę po rzucie karnym, gonimy wynik, udaje nam się strzelić na 1:1, niby jest dobrze, utrzymujemy się przy piłce, znowu stwarzamy sytuację, kilka zepsutych sam na sam, ale wydaje się, że zaraz na pewno coś wpadnie i nagle stały fragment gry przeciwnika, nasza bierność w obronie i UM wychodzi na prowadzenie 2:1. Wiedząc, że zostało już tylko kilka minut wycofujemy bramkarza i próbujemy gry w przewadze, która kompletnie nam nie wychodzi i tracimy jeszcze dodatkowo 2 bramki. Wydaje się, że nie powinniśmy przegrać tego meczu, ale wynik 1:4 jest wymowny. Dobrze, że to nagraliśmy i mamy super materiał do analizy, bo BLS zbliża się wielkimi krokami, a tam każda porażka może mieć nieodwracalne skutki.

Cescom Biała Białystok - UM 1:4 (Bramka: Daniel asysta 3pis)

W finale UM znowu zaskakuje i wygrywa z Adrenaliną czym zostaje historycznym zwycięzcą 1 Pucharu Złotego Tłoka. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

...