Aktualności

Zygzak McQueen górą!!!

• autor: batman_pl, 2018-01-18 23:36

Awansujemy do półfinału Turnieju o Puchar Złotego Tłoka.

Dwa zwycięstwa w czwartkowy wieczór (tj. 18 stycznia) sprawiły, że wygraliśmy swoją grupę turnieju towarzyskiego przed rozpoczęciem nowego sezonu BLS. Pierwszy mecz grupowy wygrany stosunkowo łatwo. Ekipa Bialcanu starała się, ale oprócz chęci czegoś im zabrakło, bo nie potrafili skutecznie zagrozić naszej bramce. Nam zaś zdobywanie kolejnych goli przychodziło bez najmniejszych problemów. Wynik mógłby być nawet jeszcze wyższy, ale i tak zwycięstwo okazałe.
Po tym pojedynku nie mieliśmy praktycznie czasu, bo od razu przystąpiliśmy do meczu z BOSiR-em. Choć to nie był mecz BLS, to ekipa reprezentująca organizatora BLS przystąpiła do gry bardzo zmotywowana. Efektem gol strzelony przez rywali już w 2 minucie. Po strzale z dystansu piłka odbiła się jeszcze od nogi naszego kapitana co zmyliło Kamila. Podirytowany 3pis dwie minuty później wyrównał po indywidualnej akcji i strzale godnym stadionów świata. Do przeryw utrzymał się wynik remisowy. Pierwsze minuty drugiej części to bardzo chaotyczna gra z naszej strony, dużo błędów w ataku i obronie. Dwukrotnie nie upilnowaliśmy, chyba najlepszego w tym meczu gracza BOSiR-u, Kamila Niewińskiego i w 15 minucie przegrywaliśmy 1:3. Zimny prysznic poskutkował. Szybciutko zabraliśmy się za odrabianie strat. Znów zaskoczyły trybiki w ofensywie i w 5 minut zdobyliśmy 4 gole rozwiewając jakiekolwiek nadzieje BOSiR-u na wygraną czy chociażby remis.
W poniedziałkowym (tj. 22 stycznia) półfinale czeka już na nas Urząd Miejski, który w swojej grupie uplasował się na drugiej pozycji. Drugą parę półfinałową tworzy Adrenalina i BOSiR. Zwycięzcy obu spotkań zagrają w wielkim finale.

Cescom Biała Białystok : Bialcan 6:0 (3:0)
Wyjściowa: Bartnikiewicz - Trzpis, Kateusz - Korbut, Adamski
II czwórka: Kardyński, Michaluk - Juchniewicz, Filipczuk
Czas meczu: 2x12 min