Prawo serii

• autor: 3pisINIO, 2017-11-28 18:27

Tydzień temu meczem z Hurtownią rozpoczęliśmy serię wygranych, którą udało nam się przedłużyć w ten weekend do 3 meczów.

W sobotę w ramach rozgrywek BLS spotkaliśmy się z zespołem Ajasu w bardzo ważnym meczu i to chyba waga tego meczu spętała nam trochę nogi, bo w tym jednym spotkaniu mieliśmy więcej niecelnych podań niż w kilku poprzednich łącznie. Na szczęście mamy w ekipie wiele osób, które swoimi umiejętnościami potrafią zrobić różnicę, a dorzucając do tego heroiczną walkę całego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty zdobywamy upragnione 3 punkty. Ważne odnotowania jest pierwsze trafienie Jacka w naszych barwach po ładnej asyście Mancyka oraz pierwsza powrotna bramka Daniela po pięknej akcji całego zespołu i asyście Człowieka Instytucji. O Młodym i Kardynie nie ma co wspominać, bo takie bramkowe akcje powinni robić co tydzień.

Cescom Biała Białystok - Ajas 3:1

(Bramki: Jacek asysta Mancyk; Daniel asysta Wojtek; Młody asysta Kardyn)

MOM: Daniel

W niedzielę natomiast w ramach turnieju Genticusa zdobyliśmy swoje pierwsze punkty pokonując znowu silną Kraskę. W tym meczu było wiele pozytywów, fajnie wyglądające akcje w ataku pozycyjnym, nareszcie dobra skuteczność, super gra Gorzały, który daje pozytywny ból głowy sztabowi trenerskiemu w obsadzie bramki na następne mecze oraz dobra gra zespołu w obronie przy grze w przewadze Kraski. Brawo My, byle tak dalej!

Cescom Biała Białystok - Kraska 4:1

(Bramki: Kamil asysta Malin; Kardyn x 2 asysty Kamil i Mancyk; Łukasz)

MOM: Kuźma

PS

Słowa uznania należą się też naszej szarej eminencji, bez której nie byłoby tych zwycięstw, człowiek w szaliku zrobił różnicę. Brawo Bartuś!