A może jednak czas na 3 punkty?

• autor: batman_pl, 2017-11-10 21:43

Genticus naszym rywalem w trzecim meczu PGP'17.

Gramy widowiskowo, strzelamy bramki, ale wciąż przegrywamy. Mówią do trzech razy sztuka. A zatem teraz po dwóch porażkach może wreszcie sięgniemy po upragnione zwycięstwo w Genticus Cup PGP'17. Rywale to drużyna Organizatora. Ostatni raz graliśmy z nimi w Halowym Pucharze Polski dwa lata temu, ale i oni, i my to już zupełnie inne zespoły. Nasz II trener Bartuś po ostatniej porażce z Krymarem miał o czym myśleć. Czy wymyślił plan na zdobycie 3 pkt przekonamy się w sobotę 11 listopada. Może oprócz 99 rocznicy odzyskania niepodległości będziemy mieli inną okazję do poświętowania. Do zobaczenia!

Cescom Biała Białystok - Genticus

11 listopada 2017 sobota 18:40 (zbiórka 18:10) SP 47 ul. Palmowa. Gramy w BIAŁYCH!!!

Powołania: Tomasz Baluk, Daniel Michaluk, Grzegorz Trzpis, Michał Żur, Wojciech Malinowski, Rafał Olsiewicz, Adrian Adamski, Kamil Korbut, Michał Mancewicz, Michał Kostro