Najlepszego Ciamajdo!

• autor: batman_pl, 2017-08-14 10:54

14 sierpnia swoje urodziny obchodzi nasz Kapitan zwany przez niektórych pieszczotliwie Ciamajdą. Grzesiek Trzpis, bo to o Nim właśnie mowa, to najważniejsza postać w Stowarzyszeniu Atena i Białej Białystok. Bez jego zaangażowania i ciężkiej organizacyjnej pracy bylibyśmy w czarnej dziurze. Dodatkowo jest fantastycznym gospodarzem wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych na swoim ranczo w Rumejkach. Podczas wspomnianych spotkań raczy nas przygotowanym własnoręcznie nektarem bogów w słoikach.
Znakiem firmowym 3pisa "P"iłkarza jest słynny na cały świat zwód na "ciamajdę", po którym klękają rywale. Na boisku Grzesiek daje z siebie wszystko i nie ma dla niego straconych piłek.
Ciamajdo w dniu Twojego święta życzymy przede wszystkim zdrowia, zdrowia  i jeszcze raz zdrowia! Oczywiście cierpliwości, bo wiem jak ciężko ogarniać jest taki materiał ludzki. Niech spełni się również Twoje marzenie o ponownym mistrzostwie Białej w BLS!!!

...

autor: ~Żurek 2017-08-17 12:39:12

avatar według mnie to zwód na "łamagę"