Lepiej późno niż wcale

• autor: batman_pl, 2017-06-22 14:57

Liga Szóstek trwa w najlepsze, okienko prawie się kończy (wkrótce więcej informacji o jego efektach), a tu umknęło nam oficjalne powitanie jednego z zawodników, który już zaliczył kilka występów. Zatem nadrabiamy zaległości i witamy Tomka Baluka!

Przed Ligą Szóstek znaleźliśmy się w sporych opałach jeżeli chodzi o obsadę pozycji numer 1. W rolę ratownika wcielił się Tomek Baluk, który pozyskaliśmy ze zdegradowanego poza BLS - Browaru Murza Gol. Tomek zanim trafił na amatorskie boiska kopał, a właściwie to łapał, we drużynie młodzieżowej Włókniarza Białystok. Jak zdążyliśmy ustalić jego piłkarskie losy nie splotły się jednak ze Zbyszkiem Jurowczykiem. "Balu" debiut w naszych barwach w BLS ma już za sobą. Prezentował się momentami bardzo dobrze, chociaż nie uniknął też "klopsów". Za każdym meczem jest coraz lepiej co zwiastuje ciekawą rywalizację z rutyniarzem Gorzałą :))) Późno to późno, ale witamy w Białej! Cały czas zera z tyłu i dobrej formy!