...

• autor: 3pisINIO, 2017-05-22 12:34

Źle weszliśmy w ten mecz, kilka głupich strat na środku boiska i chaos w naszych poczynaniach poskutkował głupio straconymi bramkami, a na początku 2 połowy było już 1:4. Kolejny już raz musimy najpierw ostro przegrywać, żeby wziąć się do roboty, i tak właśnie było tym razem. Trochę przycisnęliśmy i udało nam się dojść ich na 3:4, mieliśmy jeszcze dwie setki na 4:4, ale niestety zabrakło wykończenia. Niestety przez te słońce i ciągły pressing spuchliśmy i dostaliśmy dwie kontry. Wynik końcowy 3:6 bardzo słaby. Musimy się ogarnąć! Zacząć więcej biegać, celniej podawać, mocniej strzelać! Przed Nami bardzo dużo pracy, widzimy się we wtorek w pełnym składzie!

Z miłych informacji nasz playmaker, klasyczna dziesiątka, pies na baby, szalony półmaratończyk wskoczył do elitarnego klubu #100goliBLS! Gratulujemy serdecznie, a teraz czekamy na 100 goli w barwach Białej!