Wakacje!

• autor: 3pisINIO, 2017-03-22 12:01

Cescom Biała Białystok już zaczęła wakacje (krótkie bo krótkie, ale zawsze). Ostatni halowy mecz to będzie kwintesencja tego co lubimy najbardziej w graniu w piłkę, czyli czerpanie radości ze wspólnego spotkania na boisku. Nie będzie nerwowo, bo awans jest w kieszeni i można wyluzować. Należy się! Wszystko to dzięki dobrze rozegranemu turniejowi. Wpisuje się w to również ostatni mecz z zespołem Chorten. Mecz był raczej wolny i spokojny, ale satysfakcjonujący. Obie drużyny wiedziały, że remis będzie dobrym rozwiązaniem i tak też się zakończył. Przez pierwsze 15 minut walka głównie rozgrywała się po środku, dopiero po tym czasie z asysty kluczowego, niezastąpionego zawodnika Białej do bramki trafił Wojtek Kateusz. Dorównując tym samym w statystykach do naszych dwóch strzeleckich asów. Parę minut później do remisu doprowadziła drużyna przeciwnika.

Na razie odkładamy na bok sportową złość i na ostatni mecz szykujemy „tylko” naszą radość, poczucie jedności drużyny, braterstwo, poczucie wzajemnego zaufania i nieokiełznaną (jednak) ambicję.

Cieszymy się z awansu, ale patrząc na obecną tabele drugiej ligi widać, że niewiele się zmieniła od zimy, ciągle trzyma wyrównany poziom i jest podobnie nieprzewidywalna. Dlatego z respektem, czując w płucach wiosenne powietrze, myślami już jesteśmy prawie na orlikowej trawie.

Cescom Biała Białystok - Chorten 1:1 (Bramka: Wojtek K. asysta Bartek)

MOM: Wojtek Kateusz