Chłopcy Radarowcy

• autor: batman_pl, 2017-02-02 11:14

W dniach 4-5 lutego w Dobrzyniewie Dużym odbędzie się halowy turniej piłkarski Radar Cup 2017, którego organizatorem są zawodnicy BLS-owej ekipy Radar Krynice.

Do startu I Turnieju Halowego IX edycji BLS coraz mniej czasu. Każdy mecz sparingowy jest w tym okresie niemal na wagę złota. Planując nasze przygotowania do ligi BLS nie mogliśmy nie wykorzystać szansy bojowego przetarcia dlatego też bez większego zastanowienia zgłosiliśmy się do gry w Radar Cup. Losowanie grup tych rozgrywek odbyło się w 29 stycznia. Ślepy los sprawił, że trafiliśmy do grupy C, w której zagramy z następującymi drużynami:
TIM AQUAPOMP
LZS CHOROSZCZ
AC PAJACE
ZOLTAR RACEWO
TIM i LZS to ekipy dosyć dobrze nam znane. Są to zespoły solidne i silne kadrowo więc łatwo nie będzie. Grupowe pojedynki odbywać się będą w sobotę 4 lutego. Poniżej prezentujemy szczegółową rozpiskę meczów grupowych:
TERMINARZ:
13:10 TIM AQUAPOMP - LZS CHOROSZCZ
13:22 AC PAJACE - CESCOM BIAŁA BIAŁYSTOK
13:34 ZOLTAR RACEWO - TIM AQUAPOMP
13:46 LZS CHOROSZCZ - AC PAJACE
13:58 CESCOM BIAŁA BIAŁYSTOK -  ZOLTAR RACEWO
14:10 TIM AQUAPOMP - AC PAJACE
14:22 LZS CHOROSZCZ - CESCOM BIAŁA BIAŁYSTOK
14:34 AC PAJACE - ZOLTAR RACEWO
14:46 CESCOM BIAŁA BIAŁYSTOK - TIM AQUAPOMP
14:58 ZOLTAR RACEWO - LZS CHOROSZCZ

Pierwsze dwa zespoły z tej grupy awansują do dalszej fazy turnieju, która zaplanowana jest na niedzielę 5 lutego.
Nasza kadra na Radar Cup prezentuje się następująco:
Marek Jodkowski - Grzegorz Trzpis, Wojciech Kateusz, Artur Szymborewicz, Michał Żur, Karol Kardyński, Adam Wojciula, Zbigniew Jurowczyk, Bartosz Filipczuk, Adrian Adamski

Gramy w czarnych strojach! Zbiórka o 12:30 na parkingu pod halą ul. Szkolna 14, Dobrzyniewo Duże.