Uderz w Puchara!

• autor: batman_pl, 2016-11-18 10:08

Przerwa w BLS, ale i tak zagramy w ten weekend.

Przed rokiem w Halowym Pucharze Polski na szczeblu naszego województwa udało nam się zająć 3 miejsce, a 3pisa wybrano MVP turnieju finałowego w Grajewie. W 2016 także mamy chrapkę na zrobienie fajnego wyniku. Tym razem będzie zdecydowanie trudniej. Z sześciu zespołów, które zagrają 20 listopada w eliminacjach tylko jedna uzyska przepustkę do finału zaplanowanego na 18 grudnia w Białymstoku. Losowanie przydzieliło nam rywali grupowych w postaci BOSiR-u i MOKS-u II. Szczególnie ta druga drużyna będzie niezwykle groźna. Zawodnicy U16 szykujący się do Młodzieżowych Mistrzostw Polski pod okiem Konrada Lewończuka i Daniela Łempickiego z pewnością mają spore umiejętności.
Pierwsze miejsce w grupie da nam finał, którym zagramy z najlepszym zespołem grupy A.

PODZIAŁ NA GRUPY
GRUPA A
SUCHARKI
PRETORIUM