Remis na dobry początek?

• autor: 3pisINIO, 2016-10-24 07:56

Niestety remisujemy. Mecz wyglądał, tak jak się tego spodziewaliśmy. Dragon nastawił się na obronę dzięki czemu to my prowadziliśmy grę. Mimo, że nie ryzykowaliśmy za bardzo, pamiętając o szczelnej obronie, udało nam się stworzyć kilka 100procentowych sytuacji, których niestety znowu nie potrafiliśmy wykorzystać, bo albo strzały były niecelne, albo brakowało szczęścia, albo trafiały w bramkarza, który tego dnia miał dzień konia. Od dawien dawna szwankuje u nas wykończenie, musimy nad tym ciągle pracować. W drugiej połowie staraliśmy się mocniej zaatakować i bardziej się otworzyliśmy, przez co mogliśmy zostać skarceni, ale mieliśmy w bramce Marka, który kilkoma udanymi interwencjami uratował nas przed blamażem, brawo za debiut na 0 z tyłu.

Biała Białystok - Dragon 0:0