Rozrzucić ten gnój!

• autor: batman_pl, 2016-09-29 21:16

Po ostatniej ligowej kolejce zapachniało w naszej drużynie jak w chlewiku gnojowicą. Na szczęście dzięki barażowej potyczce z reprezentantami znanej firmy produkującej maszyny rolnicze mam okazję rozwiązać tę nieprzyjemną sytuację.

Co się stało to się nie odstanie... Ostatnia szansa żeby pokazać, że nadal zasługujemy na grę w ósemce najlepszych drużyn BLS. To co działo się w 14 kolejkach Ligi Szóstek nie ma już żadnego znaczenia. Jest tu i teraz. My i starzy piłkarscy wyjadacze, którzy marzą żeby spuścić nam "boiskowy wpierdol". Nastąpiliśmy im już wcześniej na odcisk więc jest pewne, że zrobią wszystko (bardzo prawdopodobne, że często na pograniczu gry zgodnie z przepisami) by nas ograć. Tomar, Jurczak, Brede i spółka to murowani faworyci. Ale STOP!!! Myśmy to już przerabiali prawda??? I co??? Wygraliśmy!!! Mało tego, zrobimy to po raz drugi w najbliższą niedzielę!!! Kiełbasy do góry i... jak zwykł mawiać jeden z moich ulubionych szkoleniowców Janusz W. Wszystkich kibiców i sympatyków Białej bardzo serdecznie zapraszamy! Wpadnijcie i trzymajcie za nas kciuki!!!

Biała Białystok - SaMASZ

02 październik 2016, niedziela 15:45 (zbiórka 15:15) - boisko boczne Stadion Miejski ul. Słoneczna Gramy w CZARNYCH!!!

Powołania: Rafał Sosnowski - Wojciech Kateusz, Michał Żur, Kamil Grodecki, Michał Kostro - Karol Kardyński, Grzegorz Trzpis - Bartosz Filipczuk, Zbigniew Jurowczyk, Dawid Chodnicki, Adam Wojciula, Michał Mancewicz