8 minut, które wstrząsnęło Kraską!

• autor: batman_pl, 2016-09-19 14:16

Od zera do BOHATERA!

Tak to już w lidze BLS bywa... Można przegrać 0:6, a już tydzień później wygrać 6:0. Cudowna metamorfoza??? Brak Mancyka, Ręcznika i Kardyna??? Durna żółta kartka Wojciulki??? Spiskowych teorii dziejów dotyczących tego co wydarzyło się w ostatnią niedzielę jest wiele. Ja także mam swoją. Wreszcie byliśmy zespołem walczącą i pracującą na całej długości i szerokości boiska. Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. i jeszcze jedno... Byliśmy drużyną, a nie zbieraniną przypadkowych gości spod monopolowego przebranych w koszulki z logo Białej. Oczywiście nie ustrzegliśmy się błędów, a i rywal nie postawił jakichś arcytrudnych warunków. Nie ma to jednak już w tej chwili większego znaczenia. Liczą się trzy punkciki, które zapisaliśmy na ligowym koncie. Na rozliczenia przyjdzie jeszcze czas po zakończeniu Ligi Szóstek. Teraz możemy się pocieszyć, ale tylko chwilę, bo przed nami mecz o wszystko.
Cieszy fakt, że swoje pierwsze trafienia w BLS zaliczyli Dawid Chodnicki i Michał Kostro. Gratulujemy i liczymy na więcej!
Warta uwagi jest także bramka Grodka, który jako rasowy obrońca rzadko pokonuje bramkarzy rywali.
Skoro już o golach mowa to 5 ostatnich strzeliliśmy w 8 minut. Skuteczność imponująca! Utrzymajmy ją do kolejnego meczu!

Biała Białystok - Kraska 6:0 (Bramki: 3pis asysta Bartek, Kostro bez asysty, Dawidek asysta Grodek, Wojciulka asysta Dawidek, Grodek asysta Kto jest lepszy technicznie?, Kto jest lepszy technicznie? asysta Kostro )