Impossible is nothing

• autor: batman_pl, 2016-09-14 13:17

Sprawy się pokomplikowały...

Wszystkich czytelników spoza kręgu drużyny Białej, którzy czekają na komentarz do naszego ostatniego meczu muszę zmartwić. Nie będzie gorzkich żali, oskarżeń, wyzwisk i wskazywania winnych. Przegraliśmy wysoko, na dodatek w stylu jeszcze marniejszym niż sam wynik (0:6). I tyle. Na pewno z tej lekcji powinniśmy wciągnąć wnioski i zrobimy to szybko, bo w niedzielę przed nami kolejny ważny mecz.
Nasza sytuacja w ligowej tabeli jest nie do pozazdroszczenia. Skoro jednak sami sobie naważyliśmy tego piwa to teraz musimy je wypić. Matematycznie spokojny byt jest jeszcze możliwy. Warunek jest tylko jeden. Bierzemy się w garść i gramy o niebo lepszą piłkę. Twierdzę, że pomimo słabości, których mamy świadomość, stać nas na to by w tych dwóch ostatnich spotkaniach wygrywać! W pierwszej kolejności na naszej drodze staje Kraska, która walczy o pudło. Już raz z tą drużyną w Lidze Szóstek wygrywaliśmy. Przeciwnicy mają swoje problemy. Dwóch zawodników pauzuje za czerwone kartki. Poza tym jak ćwierkają wróbelki po sezonie zanosi się na małą rewolucję kadrową. Nie liczymy jednak na słabość ekipy prowadzonej przez Krzyśka Matuszewskiego tylko sami będziemy chcieli postawić w tym meczu nasze warunki. "To nie wiara czyni cuda lecz ludzie, którzy nie stracili wiary!!!"

Biała Białystok - Kraska

18 wrzesień 2016, niedziela 10:15 (zbiórka 09:45) Gramy w CZARNYCH

Powołania: Rafał Sosnowski - Wojciech Kateusz, Michał Żur, Kamil Grodecki, Michał Kostro - Karol Kardyński, Grzegorz Trzpis - Bartosz Filipczuk, Zbigniew Jurowczyk, Michał Mancewicz, Dawid Chodnicki, Adam Wojciula