Pokonać Smoka!

• autor: batman_pl, 2016-09-01 14:51

Koniec zbijania wakacyjnych bąków. Dzieci wracają do szkoły, a my do gry w BLS. Na dzień dobry mecz, na który większość czekała z utęsknieniem.

Budowę atmosfery meczowej warto zacząć od przypomnienia faktu, który miał miejsce 21 maja 2016 roku. W tym dniu, po raz pierwszy w ramach tegorocznej Ligi Szóstek, mierzyliśmy się z Dragonem. I... polegliśmy w kompromitującym stylu!!! Mam nadzieję, że z tej porażki wszyscy wyciągnęliśmy wnioski i doskonale wiemy jak teraz trzeba zagrać, aby zmazać ten blamaż. Oprócz zwycięstwa, powalczyć musimy o odrobienie różnicy dwóch goli (przegraliśmy bowiem 2:4). Ścisk w dole tabeli jest masakryczny i nie możemy pozwolić sobie na potknięcia, bo te mogą się zakończyć tragicznie.
Dragon gra w tym sezonie jak zawsze. Nic, nic, nic, a później i tak utrzymanie (przynajmniej raz już naszym kosztem). Jest szansa zamieszać w tej prawidłowości. Wystarczy tylko, albo aż, zwycięstwo w niedzielnym pojedynku. Jeżeli wygramy to Dragon na trzy kolejki przed końcem będzie miał do nas 8 punktów straty, co raczej będzie trudne do odrobienia.

Widzimy się w niedzielę! Do boju Biała!!!

Biała Białystok - Dragon

Niedziela 04.09.2016 Orlik na Pułaskiego godz. 14:00 (zbiórka 13:30) Gramy w CZARNYCH!

Powołania: Wojciech Szczepański, Kamil Grodecki, Wojciech Kateusz, Michał Żur, Grzegorz Trzpis, Karol Kardyński, Bartek Filipczuk, Zbigniew Jurowczyk, Michał Mancewicz, Michał Kostro, Dawid Chodnicki