Syn marnotrawny

• autor: batman_pl, 2016-06-29 09:10

"Przynieście szybko najlepszą szatę i ubierzcie go; dajcie mu też pierścień na rękę i sandały na nogi! Przyprowadźcie utuczone cielę i zabijcie: będziemy ucztować i bawić się, ponieważ ten mój syn był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się"

Życie jest pełne niespodzianek... Jeszcze kilka godzin temu przez myśl nawet by mi nie przeszło, że będę pisał teraz te słowa. To jest bomba transferowa! Do drużyny Białej powraca Bartłomiej Wiśniewski!!! "Syn marnotrawny", który grał już kiedyś u nas w BLS podczas banicji swojej macierzystej drużyny Nankatsu (15 meczów i 6 bramek). Zaliczył także kilka dobrych spotkań w ramach Pucharu Polski.
Wiśnię w BLS znają niemal wszyscy. Wykwalifikowany specjalista od marnowania 200% sytuacji! :)))) Nas to jednak nie przeraża i z przyjemnością oglądać będziemy go w naszych barwach.
Bartek w przeszłości był zawodnikiem Hetmana Białystok. W BLS rozegrał już 175 spotkań zdobywając w nich 84 gole.
W BLS Bartek ponownie zadebiutuje w barwach Białej dopiero na hali. Wiśnia welcome back! Mamy nadzieję, że teraz zostaniesz z nami na dłużej. Liczymy, że grając w Białej uda Ci się zdobyć upragniony tytuł króla strzelców! ;) Powodzenia!!!