Nie dać złapać wiatr w żagle

• autor: batman_pl, 2015-06-26 10:12

Przygotowując zapowiedź tego spotkania przygotowałem "długie wypracowanie". Może na szczęście przez błąd na stronie news się nie zapisał i musiałem jeszcze raz zasiąść do pisania. Tym razem będzie zatem krótko i bez owijania w słowa. Powtórzmy walkę z meczu z Aptelem. Dodajmy do tego koncentrację w obronie. Po prostu WYGRAJMY to Panowie!!! W pierwszej potyczce z Auto Teamem było ciężko i skończyło się wyszarpanym 1:0. Teraz zapowiada się jeszcze trudniejszy mecz. Rywale wygrali przed tygodniem z Cukiernią. Naszym zadaniem będzie nie dać im złapać wiatr w żagle. Niech zdobywają kolejne punkty, ale nie z nami. Zacznijmy wakacje w dobrych nastrojach! Od Was zależy czy zrobimy kolejny krok do wypełnienia misji spokojnego utrzymania.

Biała Białystok vs AUTO TEAM Sobota 27 czerwiec 2015 godz 17:45 (zbiórka 17:15) (gramy w PASIAKACH)

Powołania: Wojciech Szczepański, Michał Karpiński, Michał Żur, Kamil Grodecki, Krzysztof Brynda, Wojciech Kateusz, Jurek Poliak, Grzegorz Trzpis, Łukasz Fieducik, Adam Tomczuk, Adam Wojciula, Rafał Kępko.