Zrobić Czarne Strzały na szaro :)

• autor: batman_pl, 2015-05-21 12:06

Jesteśmy na fali, ale zapomnijmy o dwóch ostatnich zwycięstwach. Czarne Strzały w ostatnim meczu przeciwko nam pokazały bardzo dobrą piłkę pokazując gdzie piłkarsko jesteśmy. Teraz nadchodzi czas rewanżu. Możemy zatrzeć poprzednie złe wrażenie i udowodnić, że w tej lidze jesteśmy w stanie walczyć z każdym zespołem jak równy z równym. Walka na każdym centymetrze boiska i serce do gry będą kluczem do sukcesu. Jak mantrę powtarzam - jeśli ktoś nie chce dawać z siebie na meczach 110% procent swoich możliwości to niech zostaje w domu! Cytując pewnego showmana z ławki trenerskiej ;) "wychodzicie na boisko, tylko po to żeby zapie....ć!!! Wszystko w temacie. Niestety tym razem nie mogę być z Wami. Rządzi Grzegorz z Krzyśkiem.

Powołania: Wojciech Szczepański, Wojciech Kateusz, Jurek Poliak, Grzegorz Trzpis, Michał Żur, Krzysztof Brynda, Łukasz Fieducik, Adam Tomczuk, Adam Wojciula, Łukasz Sobecki, Rafał Kępko, Wojciech Osmólski.

Biała Białystok - Czarne Strzały
niedziela 24 maja 2015, 9:30 (zbiórka godzina 9:00) Gramy w CZARNYCH!