Trudne zadanie

• autor: 3pisINIO, 2015-02-27 12:57

W niedziele czeka nas kolejny mecz w 2 lidze BLS. Mecz jak mecz, na pewno będzie ciężki, bo każdy wie, jak bardzo Elektro potrzebuje punktów. Nas jednak czeka o wiele gorsze starcie dzień wcześniej. Będzie to starcie w wadze ciężkiej, naszym przeciwnikiem będzie wódka. Wiemy jak jest ona smaczna, wiemy czemu trzeba ją pić, bo przecież nie wyobrażamy sobie, że wypijemy zdrowie naszego 30letniego Mareczka wodą. Mam nadzieję, że chociaż kilku z nas jest w stanie w odpowiednim momencie powiedziec stop. Co prawda z autopsji wiem, że nie jest to łatwe, znam także Was, wielu już próbowało, niewielu się udało, ale obiecuje że tym razem będę pierwszym, który spróbuje.

A co do niedzieli, o to powołania: Wojciech Sczepański, Michał Żur, Grzegorz Trzpis, Wojciech Kateusz, Jurek Poliak, Kamil Grodecki, Wojciech Osmólski, Rafał Kępko, Rafał Sosnowski, Adam Wojciula

Biała Białystok - Elektrociepłownia Niedziela 1 marca godz. 16:40 (zbiórka 16:10), gramy w pasiakach