Dzięki Bartek!

• autor: batman_pl, 2014-12-11 12:39

Po zakończeniu wtorkowego treningu odbyło się nieoficjalne pożegnanie naszego zawodnika Bartka Tołwińskiego, który postanowił spróbować swoich sił w innym zespole.

31-letni zawodnik rozpoczął swoją karierę w naszym zespole ponad 2 lata temu. Biała była jego drugim przystankiem w lidze BLS, wcześniej występował bowiem w Barterze. "Bart" wystąpił u nas 37 meczach ligowych zdobywając łącznie 4 gole. Mamy wielką nadzieję że Bartek nadal będzie blisko naszej ekipy.
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Atena oraz swoim własnym składam serdeczne podziękowania dla Bartka za te wszystkie spotkania w barwach naszego teamu. Dziękujemy Ci bardzo za zaangażowanie, życząc jednocześnie wielu sukcesów, szczęścia, zdrowia oraz niekończącej się pasji do piłki nożnej.