Na zero z tyłu i przynajmniej na jeden z przodu

• autor: 3pisINIO, 2014-11-24 09:54

Nie był to nasz najlepszy mecz w 2014 roku, ale mamy kolejne 3 punkty. Co do opisu tego meczu to w szatni wielu z nas miało inne zdanie, więc nie wiem co napisać żeby nie narazić się na komentarze poprawiające :) Chciałbym tylko zaznaczyć, że powolutku tworzy się drużyna. Na pewno to co może imponować z boku to nasza ciężka praca całego zespołu. Co mecz jesteśmy nagradzani za walkę od pierwszej do ostatniej minuty i miejmy nadzieję, że będzie to trwało jak najdłużej. Ja ze swojej strony muszę napisać to, pod jakim wrażeniem jestem gry naszych ofensywnych zawodników, którzy nie dość, że harują non stop w obronie to, co mecz są w stanie stworzyć wiele sytuacji i wykorzystać dokładnie tyle ile potrzeba. Szacunek chłopaki.

Biała Białystok - Pamo Vemar Adrenalina 1:0 (Bramka Daniel, asysta Łukasz)