Zero z tyłu, zero z przodu...

• autor: batman_pl, 2014-11-18 10:48

Pozostajemy nadal bez porażki w rozgrywkach II Turnieju Halowego VI edycji BLS.

Trudno jednoznacznie ocenić nasz sobotni mecz z Santosem. Na pewno bardzo cieszy mnie gra w obronie i brak straty bramki. Martwi nieco zaś to, że skończyliśmy to spotkanie bez zdobyczy bramkowej, mimo że okazji stworzyliśmy całkiem sporo. Jeden punkt z pewnością też jest cenny, ale po Waszych zawiedzionych minach w szatni wiem, że oczekiwaliście, zresztą tak jak ja, zwycięstwa. Santos zgodnie z przypuszczeniami postawił trudne warunki, skupiając się głównie na zabezpieczeniu tyłów. Dobrze i szczęśliwie bronił Kamil Kurza. Przy takiej dyspozycji zawodnicy Santosu powinni urywać punkty pozostałym rywalom. Ciągle na szczęście w tej lidze wszystko w naszych rękach i nogach. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, które zostały umieszczone w dziale fotogaleria!