Przygotowania do rundy rewanżowej

• autor: batman_pl, 2014-07-29 10:15

Czas ostro ruszyć z kopyta. Chociaż pod kątem kadrowym los nas ostatnio nie oszczędza to trzeba brać się za robotę! Ruszają środowe spotkania!

Problemy kadrowe stały się chwilowo naszą zmorą. Lista nieobecnych staje się coraz dłuższa. Ale nie zamierzam lamentować. Trudno, to chyba tak próba naszej wytrzymałości. Mam tylko prośbę do tych, którzy pozostali aby naprawdę starali się o 100% frekwencję na treningach i meczach. Co tu kryć Panowie spoczywa na Was spora odpowiedzialność, jednak jestem przekonany, że sprostacie ;) Chociaż wydaje się Wam może, że to nie jest najlepszy moment to oprócz tradycyjnych wtorkowych zajęć piłkarskich dorzucamy środowe, o których wspominałem już kilka tygodni temu. Nie ukrywam, że zależy mi aby one wypaliły. W sumie to tak naprawdę spotkania tak naprawdę dla Was abyście mogli się trochę fizycznie ogarnąć :P. Ja sam też mam taki zamiar ;)

Uwaga! Pierwsze zajęcia już 30 lipca o godzinie 19:30 w Zwierzyńcu. Zbiórka na parkingu hotelu BOSiR. Zabieramy ze sobą dobry nastrój do ćwiczeń i symboliczne 5 zł :)

autor: ~Giermcarz 2014-07-29 14:12:58

avatar Jakiego typu to będą ćwiczenia ?

autor: ~Giermcarz 2014-08-02 13:41:38

avatar Bardzo fajna sprawa, kto nie był niech żałuje ...