ROK 2008

Do końca 2008 roku drużyna grała przede wszystkim w turniejach TSR Genticus. Nie odnosiliśmy spektakularnych sukcesów, oprócz wysokich miejsc w klasyfikacji „Fair Play”. Wyniki nie były dla nas najważniejsze. Ideą uczestnictwa w tego typu rozgrywkach była przede wszystkim chęć sprawdzenia się na tle innych zawodników, niebędących na co dzień zawodnikami klubów ligowych

W sezonie 2007/2008 w I edycji ALPN BLS zespół pod nazwą Atena, złożony z czołowych zawodników Białej został mistrzem II ligi. W tym samym sezonie Biała Białystok zajęła wysokie, jak na nowicjusza, 7 miejsce  w gr.1 IV ligi futsalu organizowanej przez Podlaski ZPN.

ROK 2009

W 2009 roku nasz zespół osiągnął swe największe sukcesy. Braliśmy udział w następujących rozgrywkach: III Liga futsalu - runda rewanżowa, I Turniej Halowy I edycji Białostockiej Ligi Sportu, I Liga Szóstek Białostockiej Ligi Sportu, II Turniej Halowy I edycji Białostockiej Ligi Sportu. Rozegraliśmy 35 oficjalnych meczów  z pośród których wygraliśmy 26, zremisowaliśmy 6 i ponieśliśmy jedynie 2 porażki. Zespół Białej Białystok zajął 1 miejsce w I Lidze Szóstek Białostockiej Ligi Sportu, 1 miejsce w II Turnieju Halowym I edycji Białostockiej Ligi Sportu. Biorąc pod uwagę jedynie wyniki w rundzie rewanżowej III Ligi futsalu zespół Białej Białystok zajął 2 miejsce. Na drugim miejscu zakończyliśmy rozgrywki w swojej grupie  w I Turnieju Halowym I edycji BLS.

Wielkim osiągnięciem naszego zespołu jest także wygrana w klasyfikacji rocznej BLS. Za wszystkie trzy rozegrane w 2009 roku turnieje zgromadziliśmy najwięcej punktów 235 na 240 możliwych. Pod nazwą Atena uczestniczyliśmy w rozgrywkach Pucharu Polski. W I rundzie odnieśliśmy cenne zwycięstwo nad zespołem Skra Czarna Białostocka.

ROK 2010

W 2010 roku do naszych osiągnięć należą: 3 miejsce w I Turnieju Halowym II edycji BLS, 2 miejsce w 1 Lidze Szóstek II edycji BLS, 4 miejsce w rozegranym w Grajewie Wojewódzkim Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich. Drużyna również utrzymała status czołowej drużyny rozgrywek BLS zajmując 3 miejsce w klasyfikacji rocznej BLS 2010.

Pod nazwą SAS Atena uczestniczyliśmy w rozgrywkach Pucharu Polski, które możemy uznać za udane. W rundzie wstępnej PP odnieśliśmy zwycięstwo 3:1 nad zespołem KS Studzianki.

ROK 2011

W 2011 roku do naszych osiągnięć należą: 3 miejsce w I Turnieju Halowym III edycji BLS, zwycięstwo w 1 Lidze Szóstek III edycji BLS,  i wreszcie najważniejsze - II miejsce w klasyfikacji rocznej III edycji Białostockiej Ligi Sportu w piłce nożnej, 4 miejsce w rozegranym w Grajewie Wojewódzkim Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich. Drużyna również utrzymała status czołowej drużyny rozgrywek BLS zajmując 3 miejsce w klasyfikacji rocznej BLS 2010.

Pod nazwą SAS Atena tradycyjnie uczestniczyliśmy w zmaganiach Pucharu Polski. W I rundzie PP pokonaliśmy 4:2 Tur II Bielsk Podlaski, a w II rundzie w takim samy stosunku ulegliśmy Narwi Choroszcz.